Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
sailor
Movie Buff - 462 Films Ranked
Member Since: Mar 22, 2006
Location: Czech Republic
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
60 Absolute Power (1997) - Aug 13, 2007
60 The Acid House (1998) - Aug 13, 2007
70 Addicted to Love (1997) - Aug 13, 2007
80 The Age of Innocence (1993) - Aug 13, 2007
60 Air Force One (1997) - Aug 13, 2007
80 Alexander (2004) - Aug 13, 2007
55 Alien: Resurrection (1997) - Aug 13, 2007
60 Along Came a Spider (2001) - Aug 13, 2007
35 Along Came Polly (2004) - Aug 13, 2007
100 American Beauty (1999) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with sailor. Why not go rank more films, then come back and check it out again?