sajjad69

sajjad69
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 03 Jan 2015
Location: Shiraz, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

15 5% Ghost Rider: Spirit of Vengeance (2012) - Rated 03 Jan 2015
60 21% In Bruges (2008) - Rated 03 Jan 2015
60 21% Moon (2009) - Rated 03 Jan 2015
65 35% (500) Days of Summer (2009) - Rated 03 Jan 2015
60 21% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 03 Jan 2015
93 76% The Eighth Day (1996) - Rated 03 Jan 2015
67 44% A Separation (2011) - Rated 03 Jan 2015
70 48% About Elly (2009) - Rated 03 Jan 2015
92 67% Ran (1985) - Rated 03 Jan 2015
50 8% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 03 Jan 2015