Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
sakiboy
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: India
Recent Rankings
90 Once (2007) - Aug 18, 2009
30 Ghost Rider (2007) - Aug 18, 2009
60 The Ring (2002) - Aug 18, 2009
30 The Cell (2000) - Aug 18, 2009
40 Transformers (2007) - Aug 18, 2009
80 Shrek (2001) - Aug 18, 2009
90 High Fidelity (2000) - Aug 18, 2009
80 Iron Man (2008) - Aug 18, 2009
40 The Break-Up (2006) - Aug 18, 2009
90 Blade Runner (1982) - Aug 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with sakiboy. Why not go rank more films, then come back and check it out again?