![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sakin375 | |
![]() |
Film Freak - 884 Films Ranked
Member Since: Aug 24, 2010
Location: Turkey
|

| 55 | Teenage Mutant Ninja Turtles II: The Secret of the Ooze (1991) - Nov 09, 2010 |
| 75 | The Fly (1986) - Nov 09, 2010 |
| 40 | Coneheads (1993) - Oct 14, 2010 |
| 70 | Stuart Little (1999) - Oct 14, 2010 |
| 100 | Neseli günler (1978) - Oct 14, 2010 |
| 35 | Anaconda (1997) - Oct 14, 2010 |
| 75 | Drag Me to Hell (2009) - Oct 14, 2010 |
| 76 | Fast & Furious (2009) - Oct 14, 2010 |
| 78 | Batman Returns (1992) - Oct 14, 2010 |
| 75 | Glengarry Glen Ross (1992) - Oct 14, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |