Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
sakmichi
Flick Fan - 46 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: Japan
Recent Rankings
18 Death Proof (2007) - Aug 21, 2009
79 The 40-Year-Old Virgin (2005) - Aug 21, 2009
92 American Beauty (1999) - Aug 21, 2009
38 The Aviator (2004) - Aug 21, 2009
12 The Mask (1994) - Aug 21, 2009
80 The Bourne Ultimatum (2007) - Aug 21, 2009
43 Syriana (2005) - Aug 21, 2009
33 V for Vendetta (2006) - Aug 21, 2009
69 50 First Dates (2004) - Aug 19, 2009
23 Meet the Fockers (2004) - Aug 19, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with sakmichi. Why not go rank more films, then come back and check it out again?