![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sal | |
![]() |
Movie Buff - 237 Films Ranked
Member Since: Sep 27, 2007
Location: Netherlands
Age: 26
Gender: Male
Status: Single
|
| 95 | 8½ (1963) - Jan 14, 2010 |
| 80 | Blue Velvet (1986) - Jan 14, 2010 |
| 70 | The French Connection (1971) - Jan 14, 2010 |
| 70 | Pirates of Silicon Valley (1999) - Mar 01, 2009 |
| 30 | I Am Legend (2007) - Jul 08, 2008 |
| 20 | Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Jul 08, 2008 |
| 83 | Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999) - Jul 08, 2008 |
| 65 | Entrapment (1999) - Jul 08, 2008 |
| 85 | Battle Royale (2000) - Jul 08, 2008 |
| 89 | Babel (2006) - Jun 03, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |