![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
saladpants | |
![]() |
Flick Fan - 79 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Portland, OR, USA
|

| 95 | Schindler's List (1993) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Hook (1991) - Aug 18, 2009 |
| 82 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Aug 18, 2009 |
| 84 | Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Aug 18, 2009 |
| 82 | A Beautiful Mind (2001) - Aug 18, 2009 |
| 88 | Beetlejuice (1988) - Aug 18, 2009 |
| 91 | Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit (2005) - Aug 18, 2009 |
| 94 | Full Metal Jacket (1987) - Aug 18, 2009 |
| 92 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Aug 18, 2009 |
| 92 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |