salafi

salafi
Movie Buff - 242 Film Ratings
Member Since: 09 Feb 2013
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 81% Burn After Reading (2008) - Rated 27 Aug 2013
84 83% The Truman Show (1998) - Rated 27 Aug 2013
67 49% True Grit (2010) - Rated 27 Aug 2013
70 58% Lawrence of Arabia (1962) - Rated 27 Aug 2013
90 93% The Godfather: Part II (1974) - Rated 27 Aug 2013
87 88% Aliens (1986) - Rated 27 Aug 2013
80 77% 12 Monkeys (1995) - Rated 27 Aug 2013
79 76% Dogville (2003) - Rated 16 Mar 2013
75 71% Django Unchained (2012) - Rated 16 Mar 2013
62 36% Beverly Hills Cop (1984) - Rated 09 Feb 2013