Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
saliha84
Movie Buff - 377 Films Ranked
Member Since: Oct 27, 2008
Location: Istanbul, Turkey
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
100 Avatar (2009) - Mar 04, 2010
Mini-Review: Awesome!
0 Lymelife (2008) - Feb 21, 2010
100 As Good As It Gets (1997) - Feb 07, 2010
90 A Perfect Getaway (2009) - Feb 07, 2010
70 Orphan (2009) - Feb 07, 2010
100 Red Eye (2005) - Feb 03, 2010
0 The Final Destination (2009) - Feb 03, 2010
100 The Illusionist (2006) - Feb 02, 2010
75 17 Again (2009) - Feb 02, 2010
66 9 (2009) - Jan 30, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with saliha84. Why not go rank more films, then come back and check it out again?