Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
sallbritton
Flick Fan - 61 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
90 Toy Story 2 (1999) - Aug 18, 2009
80 Dumb and Dumber (1994) - Aug 18, 2009
80 Spaceballs (1987) - Aug 18, 2009
80 Catch Me If You Can (2002) - Aug 18, 2009
100 Life of Brian (1979) - Aug 18, 2009
90 Little Miss Sunshine (2006) - Aug 18, 2009
100 The Godfather: Part II (1974) - Aug 18, 2009
90 Bad Santa (2003) - Aug 18, 2009
100 Patton (1970) - Aug 18, 2009
75 Lord of War (2005) - Aug 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with sallbritton. Why not go rank more films, then come back and check it out again?