![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
salluas | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Fort Huachuca, AZ, USA
|

| 80 | The Devil's Rejects (2005) - Aug 18, 2009 |
| 100 | Requiem for a Dream (2000) - Aug 18, 2009 |
| 95 | V for Vendetta (2006) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Spider-Man (2002) - Aug 18, 2009 |
| 75 | Finding Nemo (2003) - Aug 18, 2009 |
| 83 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Aug 18, 2009 |
| 95 | Johnny Mnemonic (1995) - Aug 18, 2009 |
| 70 | The Fast and the Furious (2001) - Aug 18, 2009 |
| 95 | Edward Scissorhands (1990) - Aug 18, 2009 |
| 50 | Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |