salmonella

salmonella
Movie Buff - 138 Film Ratings
Member Since: 03 Nov 2007
Location: New York, NY, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I'm a college student from New York City.

more Recent Ratings

93 98% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 07 Apr 2008
90 94% Garden State (2004) - Rated 09 Mar 2008
80 76% The Fifth Element (1997) - Rated 03 Nov 2007
50 28% Once Upon a Time in Mexico (2003) - Rated 03 Nov 2007
90 94% Saving Private Ryan (1998) - Rated 03 Nov 2007
88 90% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 03 Nov 2007
10 7% Independence Day (1996) - Rated 03 Nov 2007
70 57% What Women Want (2000) - Rated 03 Nov 2007
20 13% Chicken Run (2000) - Rated 03 Nov 2007
60 40% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 03 Nov 2007