![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
salmons25 | |
![]() |
Movie Buff - 117 Films Ranked
Member Since: Dec 11, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | The Matrix (1999) - Dec 11, 2006 |
| 85 | Million Dollar Baby (2004) - Dec 11, 2006 |
| 80 | Clue (1985) - Dec 11, 2006 |
| 85 | Sphere (1998) - Dec 11, 2006 |
| 90 | Frequency (2000) - Dec 11, 2006 |
| 90 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Dec 11, 2006 |
| 80 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Dec 11, 2006 |
| 85 | The Rock (1996) - Dec 11, 2006 |
| 90 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Dec 11, 2006 |
| 85 | Space Cowboys (2000) - Dec 11, 2006 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |