![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
salshams | |
![]() |
Movie Buff - 119 Films Ranked
Member Since: Oct 19, 2009
Location: Cairo, Egypt
|
|
Bio: Cinema Holic
| |

| 100 | The Godfather (1972) - Oct 19, 2009 |
| 97 | Jurassic Park (1993) - Oct 19, 2009 |
| 98 | A Nightmare on Elm Street (1984) - Oct 19, 2009 |
| 100 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Oct 19, 2009 |
| 30 | The Mummy Returns (2001) - Oct 19, 2009 |
| 90 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Oct 19, 2009 |
| 90 | Madagascar (2005) - Oct 19, 2009 |
| 95 | Face/Off (1997) - Oct 19, 2009 |
| 85 | Cast Away (2000) - Oct 19, 2009 |
| 40 | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Oct 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |