salustio

salustio
Movie Buff - 311 Film Ratings
Member Since: 06 Nov 2012
Location: Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 79% A Serious Man (2009) - Rated 01 Feb 2013
65 18% Anna Karenina (2012) - Rated 01 Feb 2013
75 48% Malcolm X (1992) - Rated 01 Feb 2013
70 33% Zero Dark Thirty (2012) - Rated 23 Jan 2013
85 79% Amour (2012) - Rated 23 Jan 2013
80 65% Lincoln (2012) - Rated 23 Jan 2013
75 48% Hitchcock (2012) - Rated 23 Jan 2013
85 79% Django Unchained (2012) - Rated 17 Jan 2013
65 18% Les Misérables (2012) - Rated 17 Jan 2013
80 65% Our Beloved Month Of August (2008) - Rated 15 Jan 2013