![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
salviomari | |
![]() |
Film Freak - 823 Films Ranked
Member Since: Jul 2, 2011
Location: Brasilia, DF, Brazil
|

| 50 | Butterfield 8 (1960) - Mar 30, 2012 |
| 98 | Who's Afraid of Virginia Woolf? (1966) - Mar 30, 2012 |
| 75 | Drive (2011) - Mar 16, 2012 |
| 70 | 8 Women (2002) - Mar 11, 2012 |
| 85 | Beginners (2011) - Mar 11, 2012 |
| 65 | Hachiko: A Dog's Story (2009) - Mar 11, 2012 |
| 70 | My Week with Marilyn (2011) - Mar 09, 2012 |
| 80 | J. Edgar (2011) - Mar 09, 2012 |
| 60 | Underworld: Awakening (2012) - Feb 26, 2012 |
| 80 | The Descendants (2011) - Feb 26, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |