![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
salyxus | |
![]() |
Movie Buff - 122 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2010
Location: Australia
|

| 75 | The Name of the Rose (1986) - Jul 19, 2010 |
| 80 | Memento (2001) - Jul 19, 2010 |
| 90 | Life of Brian (1979) - Jul 19, 2010 |
| 85 | Blade Runner (1982) - Jul 19, 2010 |
| 75 | Analyze This (1999) - Jul 19, 2010 |
| 85 | 12 Monkeys (1995) - Jul 19, 2010 |
| 90 | Pirates of the Caribbean: At World's End (2007) - Jul 19, 2010 |
| 70 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Jul 19, 2010 |
| 80 | Charlie's Angels (2000) - Jul 19, 2010 |
| 85 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Jul 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |