![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sam quentin | |
![]() |
Film Freak - 554 Films Ranked
Member Since: Dec 31, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Three Men and a Baby (1987) - Feb 02, 2012 |
| 70 | Rocky Balboa (2006) - Feb 02, 2012 |
| 75 | Star Trek: Generations (1994) - Feb 02, 2012 |
| 82 | 2001: A Space Odyssey (1968) - Feb 02, 2012 |
| 85 | The Lion King II: Simba's Pride (1998) - Jan 18, 2012 |
| 72 | Dark Water (2005) - Jan 18, 2012 |
| 80 | Master and Commander: The Far Side of the World (2003) - Jan 18, 2012 |
| 82 | Psycho (1960) - Jan 13, 2012 |
| 50 | The Dreamers (2003) - Jan 13, 2012 |
| 79 | Little Miss Sunshine (2006) - Jan 13, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |