![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
samanm | |
![]() |
Movie Buff - 181 Films Ranked
Member Since: Oct 2, 2010
Location: Tehran, Iran
|

| 80 | Dog Day Afternoon (1975) - Oct 02, 2010 |
| 95 | Léon: The Professional (1994) - Oct 02, 2010 |
| 70 | Bringing Out the Dead (1999) - Oct 02, 2010 |
| 85 | Jackie Brown (1997) - Oct 02, 2010 |
| 75 | Hook (1991) - Oct 02, 2010 |
| 90 | The Godfather (1972) - Oct 02, 2010 |
| 65 | Toy Story 2 (1999) - Oct 02, 2010 |
| 95 | Persepolis (2007) - Oct 02, 2010 |
| 85 | Jurassic Park (1993) - Oct 02, 2010 |
| 85 | Crash (1996) - Oct 02, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |