![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
samantha19 | |
![]() |
Flick Fan - 16 Films Ranked
Member Since: Mar 5, 2007
Location: USA
|

| 70 | Clockwatchers (1997) - Jul 06, 2007 |
| 80 | Changing Lanes (2002) - Jul 06, 2007 |
| 65 | Velvet Goldmine (1998) - Jul 06, 2007 |
| 88 | Evening (2007) - Jul 06, 2007 |
| 69 | About a Boy (2002) - Mar 05, 2007 |
| 90 | Connie and Carla (2004) - Mar 05, 2007 |
| 70 | The Hours (2002) - Mar 05, 2007 |
| 80 | Japanese Story (2003) - Mar 05, 2007 |
| 30 | The Last Shot (2004) - Mar 05, 2007 |
| 45 | The Dead Girl (2006) - Mar 05, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |