![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
samet | |
![]() |
Movie Buff - 184 Films Ranked
Member Since: Feb 18, 2009
Location: istanbul, no allo, Turkey
|
|
Message Sent!
Bio: Not it\'s show time...
| |

| 95 | The Karate Kid (2010) - Jul 17, 2010 |
| 85 | The Bounty Hunter (2010) - Jul 17, 2010 |
| 85 | The Back-up Plan (2010) - Jul 17, 2010 |
| 80 | Clash of the Titans (2010) - Jul 17, 2010 |
| 95 | Cop Out (2010) - Jul 17, 2010 |
| 80 | Hot Tub Time Machine (2010) - Jul 17, 2010 |
| 90 | Prince of Persia: The Sands of Time (2010) - Jul 17, 2010 |
| 95 | Green Zone (2010) - Jul 17, 2010 |
| 90 | Alice in Wonderland (2010) - Jul 17, 2010 |
| 75 | Kick-Ass (2010) - Jul 17, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |