Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
samethema
Movie Buff - 156 Films Ranked
Member Since: Oct 14, 2007
Location: Adana, Turkey
Recent Rankings
85 Thelma & Louise (1991) - Nov 08, 2007
80 Before Sunset (2004) - Oct 31, 2007
70 Notting Hill (1999) - Oct 24, 2007
85 Before Sunrise (1995) - Oct 24, 2007
65 Little Miss Sunshine (2006) - Oct 17, 2007
75 Titanic (1997) - Oct 17, 2007
70 The Island (2005) - Oct 17, 2007
65 Lost in Translation (2003) - Oct 17, 2007
75 Love Actually (2003) - Oct 17, 2007
65 Collateral (2004) - Oct 17, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with samethema. Why not go rank more films, then come back and check it out again?