![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
samfetchero | |
![]() |
Flick Fan - 84 Films Ranked
Member Since: May 22, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 99 | Signs (2002) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Garden State (2004) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Fight Club (1999) - Aug 13, 2007 |
| 100 | The Godfather (1972) - Aug 13, 2007 |
| 100 | The Godfather: Part II (1974) - Aug 13, 2007 |
| 95 | 28 Days Later (2002) - Aug 13, 2007 |
| 92 | National Treasure (2004) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Three Kings (1999) - Aug 13, 2007 |
| 91 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |