![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
samgwest | |
![]() |
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Feb 6, 2011
Location: UK
|

| 88 | Zombieland (2009) - Feb 06, 2011 |
| 92 | The Thing (1982) - Feb 06, 2011 |
| 70 | Shaun of the Dead (2004) - Feb 06, 2011 |
| 90 | An American Werewolf in London (1981) - Feb 06, 2011 |
| 90 | Dead Ringers (1988) - Feb 06, 2011 |
| 90 | Aliens (1986) - Feb 06, 2011 |
| 90 | Rosemary's Baby (1968) - Feb 06, 2011 |
| 75 | May (2002) - Feb 06, 2011 |
| 65 | Shutter Island (2010) - Feb 06, 2011 |
| 90 | The Mist (2007) - Feb 06, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |