Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
samiel10
Movie Buff - 346 Films Ranked
Member Since: Oct 8, 2009
Location: Germany
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
50 Shanghai (2010) - Nov 02, 2011
50 Contagion (2011) - Oct 21, 2011
55 Margin Call (2011) - Oct 21, 2011
40 The Incredible Hulk (2008) - Sep 28, 2011
85 Das Boot (1981) - Sep 16, 2011
70 The Pianist (2002) - Sep 15, 2011
30 Conan the Barbarian (2011) - Sep 15, 2011
50 Horrible Bosses (2011) - Sep 14, 2011
45 Crazy, Stupid, Love (2011) - Sep 03, 2011
35 Friends with Benefits (2011) - Sep 03, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with samiel10. Why not go rank more films, then come back and check it out again?