![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
samleclair | |
![]() |
Movie Buff - 188 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2007
Location: California
|
|
Message Sent!
| |

| 97 | Spirited Away (2002) - Sep 21, 2007 |
| 84 | The Man in the Iron Mask (1998) - Aug 26, 2007 |
| 71 | Rush Hour (1998) - Aug 26, 2007 |
| 81 | Beetlejuice (1988) - Aug 26, 2007 |
| 90 | American History X (1998) - Aug 26, 2007 |
| 40 | Gigli (2003) - Aug 26, 2007 |
| 88 | Galaxy Quest (1999) - Aug 26, 2007 |
| 85 | City of Angels (1998) - Aug 26, 2007 |
| 80 | Final Fantasy VII: Advent Children (2005) - Aug 26, 2007 |
| 84 | Superman Returns (2006) - Aug 26, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |