Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
sammage
Movie Buff - 470 Films Ranked
Member Since: Mar 17, 2007
Location: UK
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
70 Smokin' Aces (2007) - Jul 15, 2010
75 Planet Terror (2007) - Jul 15, 2010
75 Rear Window (1954) - Jul 15, 2010
85 Live Free or Die Hard (2007) - Jul 15, 2010
85 Shaolin Soccer (2001) - Jul 15, 2010
64 The Transporter (2002) - Jul 15, 2010
79 WALL·E (2008) - Jul 15, 2010
74 The Jerk (1979) - Jul 15, 2010
60 Face/Off (1997) - Jul 15, 2010
40 Transformers (2007) - Jul 15, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with sammage. Why not go rank more films, then come back and check it out again?