![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
samourai | |
![]() |
Movie Buff - 240 Films Ranked
Member Since: Feb 1, 2010
Location: Porto Alegre, Rio Grande do Sul, Brazil
|

| 96 | Shivers (1975) - Aug 02, 2011 |
| 99 | Scanners (1981) - Aug 02, 2011 |
| 97 | The Brood (1979) - Aug 02, 2011 |
| 98 | Videodrome (1983) - Aug 02, 2011 |
| 99 | The Dead Zone (1983) - Aug 02, 2011 |
| 99 | The Fly (1986) - Aug 02, 2011 |
| 99 | Naked Lunch (1991) - Aug 02, 2011 |
| 98 | Crash (1996) - Aug 02, 2011 |
| 99 | Spider (2002) - Aug 02, 2011 |
| 100 | A History of Violence (2005) - Aug 02, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |