![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sampiyonts | |
![]() |
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Jul 3, 2010
Location: Turkey
|

| 80 | Seven Years in Tibet (1997) - Jul 03, 2010 |
| 100 | Seven (1995) - Jul 03, 2010 |
| 90 | Twilight (2008) - Jul 03, 2010 |
| 100 | Ocean's Thirteen (2007) - Jul 03, 2010 |
| 100 | (500) Days of Summer (2009) - Jul 03, 2010 |
| 90 | Hollow Man (2000) - Jul 03, 2010 |
| 100 | The Shawshank Redemption (1994) - Jul 03, 2010 |
| 100 | Ghost (1990) - Jul 03, 2010 |
| 90 | Ghostbusters (1984) - Jul 03, 2010 |
| 95 | Cinderella Man (2005) - Jul 03, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |