![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
samq79 | |
![]() |
Movie Buff - 305 Films Ranked
Member Since: Oct 18, 2007
Location: USA
|

| 68 | The Waterboy (1998) - Jan 24, 2008 |
| 94 | Roman Holiday (1953) - Jan 24, 2008 |
| 72 | The Transporter (2002) - Jan 24, 2008 |
| 79 | Police Academy (1984) - Jan 24, 2008 |
| 81 | I Heart Huckabees (2004) - Jan 24, 2008 |
| 87 | The Matrix Reloaded (2003) - Jan 24, 2008 |
| 85 | The Shining (1980) - Jan 24, 2008 |
| 68 | The Lizzie McGuire Movie (2003) - Jan 24, 2008 |
| 80 | Friday (1995) - Jan 24, 2008 |
| 78 | Simply Irresistible (1999) - Jan 24, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |