Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
samuelredeko
Movie Buff - 139 Films Ranked
Member Since: Feb 3, 2011
Location: São José dos Pinhais, Paraná, Brazil
Bio: yay!
Recent Rankings
80 Contagion (2011) - Jan 03, 2012
83 Moneyball (2011) - Jan 03, 2012
15 The Tree of Life (2011) - Oct 09, 2011
86 There Be Dragons (2011) - Sep 17, 2011
78 Gnomeo and Juliet (2011) - Sep 04, 2011
82 Thor (2011) - Sep 04, 2011
88 That's What I Am (2011) - Sep 04, 2011
88 Senna (2010) - Sep 02, 2011
83 Super 8 (2011) - Aug 22, 2011
83 Shutter Island (2010) - Aug 22, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with samuelredeko. Why not go rank more films, then come back and check it out again?