![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sanalberkan | |
![]() |
Movie Buff - 204 Films Ranked
Member Since: Feb 23, 2011
Location: Ankara, Turkey
|

| 90 | My Girl (1991) - Apr 10, 2011 |
| 95 | The Last Samurai (2003) - Apr 10, 2011 |
| 85 | Rambo III (1988) - Apr 10, 2011 |
| 70 | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010) - Apr 10, 2011 |
| 88 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Apr 10, 2011 |
| 75 | The Flintstones (1994) - Apr 10, 2011 |
| 85 | The Italian Job (2003) - Apr 10, 2011 |
| 82 | First Blood (1982) - Mar 01, 2011 |
| 77 | Super Mario Bros. (1993) - Mar 01, 2011 |
| 5 | Hababam sinifi merhaba (2004) - Mar 01, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |