Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
sandinista
Movie Buff - 254 Films Ranked
Member Since: Feb 18, 2010
Location: Belgium
Recent Rankings
85 Annie Hall (1977) - Jun 06, 2010
40 Iron Man 2 (2010) - May 17, 2010
93 The Hurt Locker (2009) - May 17, 2010
58 The Kingdom (2007) - May 17, 2010
76 (500) Days of Summer (2009) - May 17, 2010
84 Toy Story 2 (1999) - May 01, 2010
78 The Witches of Eastwick (1987) - May 01, 2010
79 Green Zone (2010) - May 01, 2010
77 Nowhere Boy (2009) - May 01, 2010
88 Kick-Ass (2010) - May 01, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with sandinista. Why not go rank more films, then come back and check it out again?