Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
sandra
Flick Fan - 23 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: USA
Recent Rankings
95 Mary Poppins (1964) - Sep 20, 2010
70 I Am Legend (2007) - Sep 20, 2010
90 Monsters, Inc. (2001) - Sep 20, 2010
90 Mean Girls (2004) - Sep 20, 2010
75 Minority Report (2002) - Sep 20, 2010
80 Hook (1991) - Sep 20, 2010
90 To Kill a Mockingbird (1962) - Sep 20, 2010
90 Toy Story 2 (1999) - Sep 20, 2010
90 WALL·E (2008) - Sep 20, 2010
70 The Last Samurai (2003) - Sep 20, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with sandra. Why not go rank more films, then come back and check it out again?