![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sandri | |
![]() |
Cinema Addict - 1289 Films Ranked
Member Since: May 30, 2008
Location: MA, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | Larger Than Life (1996) - Feb 03, 2012 |
| 90 | Hugo (2011) - Feb 03, 2012 |
| 75 | One for the Money (2012) - Feb 03, 2012 |
| 30 | Tinker, Tailor, Soldier, Spy (2011) - Jan 14, 2012 |
| 35 | The Art of Getting By (2011) - Jan 13, 2012 |
| 80 | Daydream Nation (2010) - Jan 01, 2012 |
| 80 | The Descendants (2011) - Jan 01, 2012 |
| 60 | Peep World (2010) - Dec 22, 2011 |
| 75 | The Winning Season (2009) - Dec 16, 2011 |
| 75 | This Christmas (2007) - Dec 16, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |