![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sandyp | |
![]() |
Flick Fan - 61 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
|

| 86 | Who Framed Roger Rabbit (1988) - Aug 18, 2007 |
| 86 | Alien (1979) - Aug 18, 2007 |
| 85 | Beverly Hills Cop (1984) - Aug 18, 2007 |
| 85 | Bowling for Columbine (2002) - Aug 18, 2007 |
| 76 | Excalibur (1981) - Aug 18, 2007 |
| 70 | Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life (2003) - Aug 18, 2007 |
| 74 | Catch Me If You Can (2002) - Aug 18, 2007 |
| 97 | Close Encounters of the Third Kind (1977) - Aug 18, 2007 |
| 88 | The French Connection (1971) - Aug 18, 2007 |
| 90 | Crash (2005) - Aug 18, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |