Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
sanerim
Movie Buff - 146 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2009
Location: tirana, yoh, Albania
Bio: have a good watch
Recent Rankings
90 Eskiya (1996) - Apr 09, 2012
69 Limitless (2011) - Apr 09, 2012
80 The Cove (2009) - Aug 11, 2010
75 This Is England (2006) - Jun 29, 2010
45 Blindness (2008) - Jun 29, 2010
70 The Hurt Locker (2009) - Mar 21, 2010
80 9 (2002) - Mar 08, 2010
65 Anlat Istanbul (2005) - Mar 08, 2010
90 Masumiyet (1997) - Feb 17, 2010
75 Hotel Rwanda (2004) - Feb 14, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with sanerim. Why not go rank more films, then come back and check it out again?