![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sangsues | |
![]() |
Movie Buff - 152 Films Ranked
Member Since: Jun 24, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 40 | Tremors (1990) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Invasion of the Body Snatchers (1978) - Aug 13, 2007 |
| 25 | Aliens (1986) - Aug 13, 2007 |
| 5 | Man Bites Dog (1992) - Aug 13, 2007 |
| 98 | Martin (1977) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Martin and Orloff (2002) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Black Cat, White Cat (1998) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Mikey and Nicky (1976) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Whisper of the Heart (1995) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Only Yesterday (1991) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |