Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
sanjag
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Sep 25, 2010
Location: Germany
Recent Rankings
90 The Social Network (2010) - Oct 31, 2010
80 Four Lions (2010) - Oct 31, 2010
95 Head-On (2004) - Sep 25, 2010
88 Shutter Island (2010) - Sep 25, 2010
85 Mulholland Drive (2001) - Sep 25, 2010
90 Apocalypse Now (1979) - Sep 25, 2010
95 Sleepers (1996) - Sep 25, 2010
90 Rain Man (1988) - Sep 25, 2010
10 Collateral Damage (2002) - Sep 25, 2010
100 The Godfather (1972) - Sep 25, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with sanjag. Why not go rank more films, then come back and check it out again?