![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sanriel | |
![]() |
Movie Buff - 324 Films Ranked
Member Since: Apr 13, 2009
Location: Quezon City, Philippines
|
|
Message Sent!
| |

| 50 | While You Were Sleeping (1995) - Apr 14, 2009 |
| 20 | The Wedding Planner (2001) - Apr 14, 2009 |
| 70 | Pineapple Express (2008) - Apr 14, 2009 |
| 91 | Match Point (2005) - Apr 14, 2009 |
| 92 | Election (1999) - Apr 14, 2009 |
| 94 | The Wizard of Oz (1939) - Apr 14, 2009 |
| 98 | Wings of Desire (1987) - Apr 14, 2009 |
| 51 | Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008) - Apr 14, 2009 |
| 78 | The Rocky Horror Picture Show (1975) - Apr 14, 2009 |
| 93 | Amores Perros (2000) - Apr 14, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |