![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sansrefract | |
![]() |
Movie Buff - 355 Films Ranked
Member Since: Jan 4, 2010
Location: PA, USA
|

| 60 | Salò, or The 120 Days Of Sodom (1975) - Jan 05, 2010 |
| 52 | Persepolis (2007) - Jan 05, 2010 |
| 36 | Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Jan 05, 2010 |
| 41 | Batman Returns (1992) - Jan 05, 2010 |
| 56 | Gremlins 2: The New Batch (1990) - Jan 05, 2010 |
| 58 | Rudy (1993) - Jan 05, 2010 |
| 70 | Big (1988) - Jan 05, 2010 |
| 79 | Gladiator (2000) - Jan 05, 2010 |
| 79 | This Is Spinal Tap (1984) - Jan 05, 2010 |
| 27 | The Gift (2000) - Jan 05, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |