santabb

santabb
Flick Fan - 84 Film Ratings
Member Since: 01 Oct 2012
Location: Akron, Ohio, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 33% Last Action Hero (1993) - Rated 01 Oct 2012
83 56% The Expendables (2010) - Rated 01 Oct 2012
82 48% The Long Kiss Goodnight (1996) - Rated 01 Oct 2012
82 48% True Lies (1994) - Rated 01 Oct 2012
82 48% Predator (1987) - Rated 01 Oct 2012
82 48% The Incredibles (2004) - Rated 01 Oct 2012
84 64% Prometheus (2012) - Rated 01 Oct 2012
80 17% John Carter (2012) - Rated 01 Oct 2012
85 73% The Avengers (2012) - Rated 01 Oct 2012
80 17% Green Lantern (2011) - Rated 01 Oct 2012