Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
santana_evil
Movie Buff - 347 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2009
Location: Istanbul, Turkey
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
80 A Moment to Remember (2004) - Mar 27, 2010
80 Persepolis (2007) - Sep 22, 2009
10 Permanent Vacation (1980) - Sep 22, 2009
60 A Fistful of Dollars (1964) - Sep 22, 2009
80 For a Few Dollars More (1965) - Sep 22, 2009
60 Pedar (1996) - Sep 22, 2009
60 Pearl Harbor (2001) - Sep 22, 2009
60 Pay It Forward (2000) - Sep 22, 2009
60 Paths of Glory (1957) - Sep 22, 2009
40 Pather Panchali (1955) - Sep 22, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with santana_evil. Why not go rank more films, then come back and check it out again?