Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
santarosaa
Movie Buff - 184 Films Ranked
Member Since: Oct 13, 2007
Location: mersin, turkey, Turkey
Recent Rankings
70 G.O.R.A. (2004) - May 13, 2008
Mini-Review: a tasty and fresh Turkish space parody from best Turkish comedian Cem yilmaz.Watch it!
90 Zügürt Aga (1985) - May 06, 2008
90 Muhsin Bey (1987) - May 06, 2008
95 Eskiya (1996) - May 06, 2008
46 Recep Ivedik (2008) - May 06, 2008
40 Kabadayi (2007) - May 06, 2008
55 Polis (2007) - May 06, 2008
50 Ulak (2008) - May 06, 2008
85 Semum (2008) - May 06, 2008
65 Nobody Knows (2004) - May 06, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with santarosaa. Why not go rank more films, then come back and check it out again?