Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
santos
Movie Buff - 414 Films Ranked
Member Since: Nov 23, 2008
Location: seoul, South Korea
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
80 A Chinese Ghost Story (1987) - May 22, 2010
78 Food, Inc. (2008) - May 22, 2010
75 Mongol (2007) - May 22, 2010
70 Julie & Julia (2009) - May 22, 2010
75 Daybreakers (2010) - Apr 26, 2010
85 A Serious Man (2009) - Apr 26, 2010
80 Fantastic Mr. Fox (2009) - Apr 26, 2010
80 Best in Show (2000) - Apr 26, 2010
79 The Hurt Locker (2009) - Feb 04, 2010
79 Rocky (1976) - Feb 03, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with santos. Why not go rank more films, then come back and check it out again?