![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sapphosyne | |
![]() |
Flick Fan - 51 Films Ranked
Member Since: Dec 11, 2006
Location: USA
|

| 85 | Nacho Libre (2006) - Dec 11, 2006 |
| 85 | School of Rock (2003) - Dec 11, 2006 |
| 90 | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Dec 11, 2006 |
| 85 | TransAmerica (2005) - Dec 11, 2006 |
| 85 | Prozac Nation (2001) - Dec 11, 2006 |
| 95 | Girl, Interrupted (1999) - Dec 11, 2006 |
| 75 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Dec 11, 2006 |
| 80 | What's Eating Gilbert Grape (1993) - Dec 11, 2006 |
| 85 | Finding Neverland (2004) - Dec 11, 2006 |
| 93 | Edward Scissorhands (1990) - Dec 11, 2006 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |