![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sar1983 | |
![]() |
Movie Buff - 489 Films Ranked
Member Since: May 30, 2006
Location: USA
|

| 76 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 45 | The Adventures of Pluto Nash (2002) - Aug 13, 2007 |
| 58 | After the Sunset (2004) - Aug 13, 2007 |
| 68 | Air Force One (1997) - Aug 13, 2007 |
| 78 | Akira (1988) - Aug 13, 2007 |
| 42 | Alexander (2004) - Aug 13, 2007 |
| 72 | Ali (2001) - Aug 13, 2007 |
| 86 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 90 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 42 | American Pie (1999) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |