![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sarabpanda | |
![]() |
Movie Buff - 413 Films Ranked
Member Since: Jan 1, 2010
Location: Canada
|

| 85 T7 | Django Unchained (2012) - Apr 02, 2013 |
| 90 T8 | Millennium Actress (2001) - Apr 02, 2013 |
| 75 T5 | The Smurfs (2011) - Oct 01, 2011 |
| 95 T9 | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011) - Oct 01, 2011 |
| 90 T8 | Contagion (2011) - Oct 01, 2011 |
| 75 T5 | Hercules (1958) - Dec 21, 2010 |
| 90 T8 | The Triumph of Sherlock Holmes (1935) - Dec 19, 2010 |
| 85 T7 | Timeslip (1956) - Dec 19, 2010 |
| 65 T3 | The Atomic Brain (1964) - Dec 19, 2010 |
| 35 T1 | Creature from the Haunted Sea (1961) - Dec 14, 2010 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,062,000 Movie Rankings and Counting... |