![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sarah_beach | |
![]() |
Flick Fan - 61 Films Ranked
Member Since: Dec 29, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | Blood Diamond (2006) - Jan 15, 2009 |
| 99 | August Rush (2007) - Dec 29, 2008 |
| 100 | Enchanted (2007) - Dec 29, 2008 |
| 100 | Walk the Line (2005) - Dec 29, 2008 |
| 93 | Legally Blonde (2001) - Dec 29, 2008 |
| 95 | Cinderella (1950) - Dec 29, 2008 |
| 92 | The Devil Wears Prada (2006) - Dec 29, 2008 |
| 93 | My Best Friend's Wedding (1997) - Dec 29, 2008 |
| 90 | Spider-Man 2 (2004) - Dec 29, 2008 |
| 89 | National Treasure (2004) - Dec 29, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |