![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sarahddean | |
![]() |
Movie Buff - 223 Films Ranked
Member Since: Jul 23, 2009
Location: Atlanta, Ga, USA
|
|
Message Sent!
Bio: Architecture Major
| |

| 97 | George of the Jungle (1997) - Jul 27, 2009 |
| 98 | The Perfect Storm (2000) - Jul 27, 2009 |
| 100 | Thirteen (2003) - Jul 27, 2009 |
| 67 | Hostel (2005) - Jul 27, 2009 |
| 0 | What About Bob? (1991) - Jul 27, 2009 |
| 100 | Bicentennial Man (1999) - Jul 27, 2009 |
| 96 | The Girl Next Door (2004) - Jul 27, 2009 |
| 0 | Saved! (2004) - Jul 27, 2009 |
| 96 | Kazaam (1996) - Jul 27, 2009 |
| 100 | My Girl (1991) - Jul 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |